Kontakt os

Vi er klar til at finde den
perfekte løsning til dig

Teamet bag Coworking Plus sidder klar til en snak! Ring eller send en mail – vi er normalt til at få fat på i almindelig arbejdstid. Du kan også finde os i receptionen på 2. sal i Coworking Plus på Kochsgade 31D.

Mads Fugl

Medstifter & Direktør

Salg & Administration

+45 54 33 95 00
mads@coworkingplus.dk

Cecilie kongstad

Event- & Partnerchef

Partnerskaber & Events

+45 54 33 95 03
cecilie@coworkingplus.dk

Louise Rasmussen

Office Manager

Booking & Fakturering

+45 54 33 95 04
louise@coworkingplus.dk

Anders Mortensen

Digital Manager

Digitalisering & Marketing

+45 23 65 52 65
anders@coworkingplus.dk

Stine Skovdal

Service Manager

Service & Drift

+45 54 33 95 06
stine@coworkingplus.dk

Kurt Graff Jensen

Ejendomsservice Tekniker

Renovering & Drift

+45 54 33 95 02
kurt@coworkingplus.dk

Thea Jørgensen

Social Media Mager

Kommunikation

+45 26 22 16 86
thea@coworkingplus.dk

Du kan finde os i centrum af Odense

Vi er kun 5 minutters gang fra togstationen i Odense C

237ACC22-CE5A-44D7-B7D0-87317B217255
Mads2000k-8
Fordi vi mener at Coworking er fremtidens måde at have kontor på”

Mads Fugl - Co-Founder og Direktør

Er du klar til de perfekte rammer?

Udfyld formularen og bliv kontaktet

*Du skal muligvis deaktivere AdBlocker for at indsende din forespørgsel.